زبان شما: prs درى

زبا
Selected Language:

صفحه‌ اصل - درباره

Cloud Library درباره

موسسه بین‌ المللی «پیام‌آو» (Messenger International) هدفی جهانی دارد تا این منابع را بدون توجه به مکان یا مسایل مالی در اختیار شبانان و رهبران قرار دهد. “Cloud Library” برای نیل به این هدف ایجاد شده است. این صفحه به‌ عنوان یک شبکه‌ توزیع بین‌المللی اجازه می‌دهد تا منابع ترجمه شده به صورت رایگان، دانلود و توزیع شود.

هدف ما در دسترس قرار دادن این منابع به اکثریت زبانهاست تا بتوانیم به بیش از 98% کره زمین دسترسی داشته باشیم “cloud Library”، یک شاهراه برای نیل به این هدف است. می‌پرسید چرا؟ زیرا منابع حیاتی می‌تواند به این طریق به مراتب سریعتر از منابع فیزیکی تکثیر شده و انتقال یابد. امیدواریم شما از تجربه‌ خود در cloud Library لذت ببرید.

از طرف نویسندگان

عیسی به ما فرمان می‌ دهد تا نه تنها انجیل را موعظه کنیم، بلکه شاگرد سازی کنیم. این پیغامها به شما یاری می ‌رساند تا شاگرد عیسی شوید. ما روی تعلیم شما سرمایه گذاری می‌کنیم، زیرا به شما و توانایی تان در تغییر دنیایی که تحت تاثیر شماست، با کمک فیض خداوند، ایمان داریم. خداوند عظمتی را در وجود شما نهاده است و می‌خواهد شما رابطه ‌ای صمیمانه با او داشته باشید. این منابع به شما در کشف یک رابطه‌ صمیمانه و شخصی با خدا کمک می‌ کند. وقتی در رابطه‌ تان با خدا رشد می‌ کنید، به وسیله‌ قدرت کلام او تغییر می ‌یابید.

خدا شما را برای هدفی منحصر به فرد آفریده است. شما را تشویق می‌کنیم تا تمام آنچه را که خدا برایتان می‌خواهد، دریابید. دعای ما این است که این منابع شما را در طی این سفر اکتشافی تجهیز نماید.

برکت خدا بر شما و کسانی که متعلق به شما هستند.

جان و لیزا بیور

حمایت از این رویا

آیا قلبتان برای انتشار منابعی که دگرگون ‌کننده‌ زندگی‌ ها بوده، و توزیع آن منابع در سراسر جهان، مشتعل است؟ اگر مایلید تا از ماموریت “Cloud Library ” حمایت کنید، لطفا به آدرس getinvolved@cloudlibrary.org ایمیل بفرستید. پیشاپیش برای دعاها و حمایت‌ هایتان سپاسگزاریم.